Ukrainian English German Russian

Рахманський Великдень 2018

квіт. 28 2018

Сьогодні 15 квітня Київська громада «Покон Рода» відмітила свято «Рахманський Великдень». Це день подяки та спогадів усіх відаючих, вчителів.

Ра Ман – це сонячна людина, світла людина, просвітлена людина, людина Сонця, та що творить своє життя для звичайних людей ділячись своїм Світлом.

Висловлюю велику подяку і шану усім тим, хто несе світло в своїх серцях та навчає праведному життю. Усім, хто своєю плідною натхненною, невтомною повсякденною працею творить світ добра і справедливості.

Всім, хто зустрівся на моєму шляху і вклав в мою душу Віру і Віду наших Предків Славян. Усім тим, завдяки кому змінилося моє життя і я знайшов сенс мого існування.

Дякую всім хто живий і дякую всім, хто пішов з явного світу. Дякую всім, хто вчив і вчить мене словом живим і словом літературним, своїм прикладом.

Наша Свята Руська Земля багата на таких людей, що є провідниками Божеського Світла. Шукайте їх та навчайтесь у них. На них тримається Лад на землі. Низько вклоняюся вам з любовю усерці.

Рахманський Великдень фото_1 Рахманський Великдень фото_2 Рахманський Великдень фото_3